تور اروپا ویژه ی ژانویه 2019 ( آلمان | اتریش | جهموری چک )

جزئیات تور

  • کد تور: 8812
  • قیمت: 990 یورو + نرخ پرواز
  • مدت: 5 شب و 6 روز
  • تاریخ برگزاری: 2018-12-31

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت هواپیمای ترکیش
هتل با صبحانه در مرکز شهر
ویزای کشور جمهوری چک
ترانسفر های فرودگاهی و بین شهری
بیمه بین المللی
تور لیدر محلی و تور لیدر ایرانی
گشت های متنوع شهری

تور اروپا ویژه ژانویه 2019

تور اروپا ویژه ژانویه 2019 کشورهای ( چک / آلمان / اتریش ) شهرهای ( پراگ / مونیخ / وین /  زالتسبورگ )

پراگ که پایتخت کشور جمهوری چک به شمار می‌رود از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در قاره‌ی اروپا محسوب می‌شود. سرزمینی قدیمی که در کنار رودخانه‌ای خروشان و البته طویل قرار گرفته است و با توجه به جاذبه‌های فراوان تاریخی، طبیعی و فرهنگی، میزبان علاقه‌مندان بسیاری از سرتاسر جهان است.

شهر وین پایتخت و یکی از نه‌ استان‌ کشور اتریش است. این شهر بزرگترین شهر کشور اتریش و نهمین شهر بزرگ  اتحادیه اروپاست. همچنین سومین شهر در دنیاست که دفتر سازمان ملل متحد در آن قرار گرفته و برخی از سازمان‌های جهانی مانند اوپک، OSZE و سازمان انرژی اتمی نیز دفاتر بین‌المللی خود را در این شهر قرار داده‌اند. با ایلیا گشت همراه شوید.

مونیخ (München) بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته‌است. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است. ۴۳۴۰۸۳۲ نفر در این شهر زندگی می‌کنند و مساحت این شهر۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است و مرکز ایالت بایرن است.

مونیخ شهری ثروتمند و دارای جاذبه‌های بسیاری است. مراکز دیدنی، جشن‌ها (به‌ویژه جشن اکتبر)، امکانات و برنامه‌های فرهنگی باعث شده‌ است تا این شهر را در رتبه چهارم بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دهد.