تور تابستانی کوش آداسی (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 8888
  • قیمت: 5/100/000 تومان
  • مدت: 6 شب و 7 روز
  • تاریخ اولین برگزاری: 1397-05-20
  • تاریخ آخرین برگزاری: 1397-06-31

خدمات تور:

6 شب اقامت در هتل
بيمه مسافرتي
راهنمای تور
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهر کوش آداسی
گشت خرید و بازدید از شهر ازمیر
20 کيلو بار
پرواز اکونومی کلاس

تور تابستانی کوش آداسی

تور تابستانی کوش آداسی کوش‌آداسی به معنای جزیرهٔ پرنده ، در استان آیدین در کشور ترکیه و در نوار ساحلی دریای اژه واقع شده‌ است . این شهر يكي از شهرهای مهم توريستي كشور تركيه می‌باشد . و درآمد مردمان اين شهر از راه صنعت گردشگری است.

معرفی شهر کوش‌آداسی

تور تابستانی کوش آداسی  بندر کوش‌آداسی یکی از مهمترین بنادر آن منطقه است . این شهر در مرکز مناطق مهم گردشگری کشور ترکیه از جمله مارماریس ، ازمیر ، بودروم ، افسوس ، مریم آنا ، میلت ، دیدیم ، پاموک و کاله قرار دارد. می‌توان به راحتی از این شهر ، به مناطق توریستی دیگر ترکیه مانند پاموکاله ، میلتوس و پرگاموم سفر کرد.

سفرهای آبی

اين شهر يكی از جایگاه‌های مسافرگیری كشتی هاي كروز بوده و بنادر آن محل تردد قايق‌ها و كشتی‌های خصوصی كوچك است. در ماه‌های بهار و تابستان از این بندر، سفرهای منظم با قایق‌های تفریحی مدرن به جزیره یونانی ساموس برگزار می‌شود که تردد این قایق‌ها زیبایی خاصی به این بندر بخشیده‌اند. 

مطالب بیشتر

شرایط دریافت ویزای ترکیه | Turkey

چگونگی اخذ ویزای ترکیه برای ایرانیان / شرایط اخذ ویزای ترکیه

اقامت توریستی 90 روزه – 3 ماهه کشور ترکیه بدون ویزا
ویزای ترکیه رایگان است و در بدو ورود مسافران به ترکیه صادر می شود. مدت این اقامت 90 روز، یعنی 3 ماه است. برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد (برای ایرانیان) و مسافران می توانند به مدت 3 ماه بدون هیچ گونه مشکلی در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است با این نوع ویزا شما اجازه هیچ کاری مثل خرید و فروش، تحصیل و یا کار در کشور ترکیه را نخواهید داشت. حضور بیش از 3 ماه در ترکیه مستلزم اخذ اجازه رسمی از مقامات مربوطه و تمدید مدت اقامت بوده، از این رو اقامت بیش از حد مجاز در این کشور ممنوع است و جریمه و حتی اخراج از کشور را برای افراد خاطی در پی دارد.
نکته قابل ذکر دیگر؛ سفر به کشور ترکیه از طریق وسایل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر است. تاکید می کنیم در صورت مسافرت از راه زمینی حتما با شرکت های معتبر مسافرت نموده و به توصیه های امنیتی توجه بفرمایید.

اقامت توریستی 6 ماهه کشور ترکیه با دفترچه اقامت
در حال حاضر تنها را اقامت بلند مدت در کشور ترکیه برای هموطنان عزیز، تقاضای خرید ملک در کشور ترکیه است. البته تنها سند ملک دلیلی برای اخذ این نوع اقامت نبوده و پلیس کشور ترکیه مستندات دیگری را برای اعطای این نوع اقامت مطالبه خواهد کرد. طبق آخرین اخبار بدست آمده از پارلمان ترکیه، آپریل 2014 زمان اجرایی شدن قانون تصویب شده ایست که طبق آن حقوق سایر اتباع خارجی نظیر ایرانیان در اخذ اقامت به واسطه خرید ملک را محترم شمرده شده و به ایشان اجازه حداقل یک سال اقامت در کشور ترکیه را خواهد داد.

اقامت تحصیلی و دانشجویی در کشور ترکیه
برای اخذ این نوع اقامت در ترکیه می بایست ابتدا در آزمون تومر شرکت نموده و مدرک تومر را اخذ نمائید. با کسب این مدرک در کمتر از سه ماه می توانید اقامت دانشجویی و تحصیلی در کشور ترکیه را دریافت کنید. همچنین اخذ پذیرش از موسسات آموزشی معتبر ملاک این نوع اقامت نیز خواهد بود. روش اقامت تحصیلی و دانشجویی در ترکیه برای هموطنانی که قصد اقامت در این کشور را دارند موکدا توصیه می شود.

اقامت کاری در کشور ترکیه
کسب اقامت کاری در ترکیه به دو صورت کارفرما و کارگری ممکن خواهد بود. در اقامت کاری از نوع کارفرما عموم خارجیان از جمله ایرانیان با ثبت شرکت در ترکیه و اخذ مجوز کار، واجد شرایط دریافت اقامت یک ساله ترکیه به عنوان کارفرما را خواهند داشت. این نوع اقامت بعد ها با بازه های دو ساله قابل تمدید خواهد بود. تاکید می کنیم در حال حاضر این روش بهترین روش اقامت دائمی در کشور ترکیه برای ایرانیان است.
اما در اخذ اقامت کاری از نوع کارگری تنها مستلزم این است که یک شرکت در کشور ترکیه از شما دعوت به کار کند، ولی با این شرط که با تخصصی که از شما دعوت به کار شده هیچ شهروند ترکی در آن مقطع طبق استعلام اداره کار کشور ترکیه بیکار نباشد. با توجه به این نکته می توانیم این گونه نتیجه گیری کنیم که شانس پیدا کردن کار و اخذ اقامت کاری با این روش در ترکیه برای خارجیان (ایرانیان) بسیار کم است.