تور تابستانی روسیه + سنت پترزبورگ (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 3030
  • قیمت: 9/995/000 تومان
  • مدت: 7 شب و 8 روز
  • تاریخ اولین برگزاری: 1397-06-01
  • تاریخ آخرین برگزاری: 1397-06-31

خدمات تور:

7 شب اقامت در هتل
بيمه مسافرتي
راهنمای تور در شهرهای مقصد
ترانسفر فرودگاهی در شهرهای مقصد
ويزا روسیه
23 کيلو بار
پرواز اکونومی کلاس

تور مسکو + سنت پترزبورگ

معرفی روسیه

تور مسکو + سنت پترزبورگ کشور روسیه که نام رسمی‌اش فدراسیون روسیه و پایتخت آن شهر مسکو است. در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور پهناورترین کشور جهان است که در شمال آسیا و شرق اروپا واقع شده است و با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک و همچنین با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد. با ایلیا گشت همراه شوید تا درباره این کشور بزرگ بیشتر بدانیم.

موقعیت جغرافیایی

روسیه پهناورترین کشور جهان با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت است. کشور روسیه از نیمی از مساحت قاره آفریقا پهناورتر  است. به دلیل نزدیکی این کشور به قطب شمال بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش هستند. درست به همین دلیل بیشتر مناطق این کشور به ویژه سرزمین بزرگ سیبری خالی از سکنه هستند.

موقعیت پایتخت

مسکو در غرب کشور و بخش اروپایی کشور واقع شده است. این شهر بزرگترین شهر اروپا است.

گردشگری

روسیه به طرز باورنکردنی‌ای، غیرقابل توصیف و زیبا است. این سرزمین وسیع جایی است که در کنار مراکز شلوغ شهر، دارای پهنه‌های بکر و دست نخورده است. این زیبایی‌ها حس ماجراجویی را در بیندده تحریک می‌کنند. از امپراطوری باشکوه گرفته تا سرزمین‌ یخ زده‌ی سیبری و از بناهای باستانی دوران شوروی گرفته تا فرهنگ شهری آن، همه و همه نشان دهنده‌ی این است که این کشور سرزمین تناقض‌ها و برترین‌ها است. شاید به همین دلیل است که چرچیل آن را به عنوان «معمایی پیچیده شده در یک رمز و راز مبهم» توصیف کرده است.

جولای و آگوست گرم‌ترین ماه‌های سال این کشور شگفت‌انگیز هستند. البته به همین دلیل بهترین فصل برای تعطیلات و خوشگذرانی نیز به شمار می‌آیند. اگر به برف و یخ علاقه‌مند باشید و هوای سرد و کولاک اذیت‌تان نکند، زمستان‌های روسیه فوق‌العاده‌اند. روزهای پایانی اکتبر به دلیل بارش‌های اولیه برف و ماه‌های مارس و آوریل زمان آب شدن برف‌های زمستانی برای سفر مناسب نیستند. در این روزها پیاده‌روی در خیابان‌ها تقریباً غیرممکن می‌شود و برف‌های آب شده به همه جا نفوذ می‌کنند.

مطالب بیشتر