تور وان زمینی هتل هالدی (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 4758
  • قیمت: 1250000 تومان
  • مدت: 3 شب و 4 روز
  • تاریخ اولین برگزاری: 1398-04-30
  • تاریخ آخرین برگزاری: 1398-05-03

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
هتل هالدی وان | Haldi Hotel
اقامت صبحانه 125000 تومان 2000000 تومان 1060000 تومان 260000 تومان -

تور وان زمینی هتل هالدی

تور وان زمینی هتل هالدی | اگر از علاقه‌مندان سفر به ترکیه باشید، احتمالاً شهر وان یکی از گزینه‌های انتخابی شما خواهد بود. این شهر بزرگترین شهر در شرق ترکیه و مرکز استان وان است. همچنین یکی از شهرهای کرد نشین تاریخی ترکیه است و بیشتر مردم این شهر زیبا با زبان کردی کُرمانجی صحبت می‌کنند.

هتل هالدی وان یک هتل دوست داشتنی در وان است، فضای سبز رایگان برای مهمانان تهیه شده است و اتاقهای هتل دارای تهویه مطبوع و اینترنت بی سیم هستند. 100 متر از موزه ون فاصله دارد.
این هتل 80 اتاق دارد و پارکینگ و سالن آرایشی ارائه می دهد. Yedi Kilise در 20 دقیقه پیاده روی از هتل قرار دارد.
مرکز شهر وان در 2 کیلومتری از هتل قرار دارد و Tushpa در فاصله کوتاه از هتل است. تا فرودگاه Ferit Melen حدود 15 کیلومتر فاصله است. در اتاق ها صندوق امانات و یک مبل راحتی هست.
یک حمام خصوصی با سشوار، دمپایی و لوازم آرایشی و بهداشتی است.

این هتل در فاصله 150 متری از هالیبر ابراهیم سوفسری و Birkoc Kavurma واقع شده است. شاتل رایگان، پارکینگ و خدمات روزنامه نیز ارائه می شود. مرکز آبگرم، جکوزی و سونا، همچنین حمام ترکی و ماساژ در هتل موجود است. مهمانان می توانند از رستوران هتل لذت ببرند. اتاق ها با منظره کوه ها و شهر هستند.
تلویزیون در اتاق ها موجود است. سرویس شاتل رایگان، میز اداری 24 ساعته در این هتل وجود دارد.
شما می توانید در فعالیت های مختلف مانند دوچرخه سواری و پیاده روی شرکت کنید. 
تئاتر وان در 500 متری از هتل هالدی است، در حالی که ورزشگاه آتاتورک در 2 کیلومتری هتل قرار دارد.

خدمات تور وان  زمینی هتل هالدی :
شامل بلیط 4 تخته البرز
هتل صبحانه 

مطالب بیشتر

شرایط دریافت ویزای ترکیه | Turkey

چگونگی اخذ ویزای ترکیه برای ایرانیان / شرایط اخذ ویزای ترکیه

اقامت توریستی 90 روزه – 3 ماهه کشور ترکیه بدون ویزا
ویزای ترکیه رایگان است و در بدو ورود مسافران به ترکیه صادر می شود. مدت این اقامت 90 روز، یعنی 3 ماه است. برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد (برای ایرانیان) و مسافران می توانند به مدت 3 ماه بدون هیچ گونه مشکلی در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است با این نوع ویزا شما اجازه هیچ کاری مثل خرید و فروش، تحصیل و یا کار در کشور ترکیه را نخواهید داشت. حضور بیش از 3 ماه در ترکیه مستلزم اخذ اجازه رسمی از مقامات مربوطه و تمدید مدت اقامت بوده، از این رو اقامت بیش از حد مجاز در این کشور ممنوع است و جریمه و حتی اخراج از کشور را برای افراد خاطی در پی دارد.
نکته قابل ذکر دیگر؛ سفر به کشور ترکیه از طریق وسایل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر است. تاکید می کنیم در صورت مسافرت از راه زمینی حتما با شرکت های معتبر مسافرت نموده و به توصیه های امنیتی توجه بفرمایید.

اقامت توریستی 6 ماهه کشور ترکیه با دفترچه اقامت
در حال حاضر تنها را اقامت بلند مدت در کشور ترکیه برای هموطنان عزیز، تقاضای خرید ملک در کشور ترکیه است. البته تنها سند ملک دلیلی برای اخذ این نوع اقامت نبوده و پلیس کشور ترکیه مستندات دیگری را برای اعطای این نوع اقامت مطالبه خواهد کرد. طبق آخرین اخبار بدست آمده از پارلمان ترکیه، آپریل 2014 زمان اجرایی شدن قانون تصویب شده ایست که طبق آن حقوق سایر اتباع خارجی نظیر ایرانیان در اخذ اقامت به واسطه خرید ملک را محترم شمرده شده و به ایشان اجازه حداقل یک سال اقامت در کشور ترکیه را خواهد داد.

اقامت تحصیلی و دانشجویی در کشور ترکیه
برای اخذ این نوع اقامت در ترکیه می بایست ابتدا در آزمون تومر شرکت نموده و مدرک تومر را اخذ نمائید. با کسب این مدرک در کمتر از سه ماه می توانید اقامت دانشجویی و تحصیلی در کشور ترکیه را دریافت کنید. همچنین اخذ پذیرش از موسسات آموزشی معتبر ملاک این نوع اقامت نیز خواهد بود. روش اقامت تحصیلی و دانشجویی در ترکیه برای هموطنانی که قصد اقامت در این کشور را دارند موکدا توصیه می شود.

اقامت کاری در کشور ترکیه
کسب اقامت کاری در ترکیه به دو صورت کارفرما و کارگری ممکن خواهد بود. در اقامت کاری از نوع کارفرما عموم خارجیان از جمله ایرانیان با ثبت شرکت در ترکیه و اخذ مجوز کار، واجد شرایط دریافت اقامت یک ساله ترکیه به عنوان کارفرما را خواهند داشت. این نوع اقامت بعد ها با بازه های دو ساله قابل تمدید خواهد بود. تاکید می کنیم در حال حاضر این روش بهترین روش اقامت دائمی در کشور ترکیه برای ایرانیان است.
اما در اخذ اقامت کاری از نوع کارگری تنها مستلزم این است که یک شرکت در کشور ترکیه از شما دعوت به کار کند، ولی با این شرط که با تخصصی که از شما دعوت به کار شده هیچ شهروند ترکی در آن مقطع طبق استعلام اداره کار کشور ترکیه بیکار نباشد. با توجه به این نکته می توانیم این گونه نتیجه گیری کنیم که شانس پیدا کردن کار و اخذ اقامت کاری با این روش در ترکیه برای خارجیان (ایرانیان) بسیار کم است.