تور پکن شانگهای نوروز 99 (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 13991414
  • قیمت: 21/995/000 تومان
  • مدت: 8 شب و 9 روز
  • تاریخ برگزاری: 1399-01-03

تور چین نوروز 99

تور چین نوروز 99 | تور پکن شانگهای نوروز 99 | تورهای آسیای نوروز 99 | ( ورود از پکن خروج از شانگهای ) (ورود از شانگهای خروج از پکن ) ( تور های ترکیبی پکن شانگهای هانگزو ) | ایلیاگشت برگزار کننده ی بهترین تور های لوکس  شرق آسیا نوروز 99

 

گردشگری چین 

چین در سال ۲۰۱۱ سومین کشور پربازدید جهان بوده است. تعداد گردشگران خارجی‌ای که به این کشور مسافرت کرده‌اند در سال ۲۰۱۰ برابر با ۵۵٬۹۸ میلیون نفر بوده است. دستاورد این سفرها درآمد ارزی ۴۵٬۸ میلیارد دلاری و چهارمین جایگاه جهان از نظر میزان درآمدهای ارزی برای این کشور در سال ۲۰۱۰ بوده است. جالب است بدانید که درآمدهای این کشور از صنعت توریسم در سال ۲۰۰۹ به ۱۸۵ میلیارد دلار رسیده بود.

 

ترکیب شگفت انگیز پکن و شانگهای !

پکن پایتخت کشور چین است. بعد از شانگهای، شهر پکن دومین شهر پرجمعیت چین است. ایلیاگشت را همراهی کنید و در مورد این شهر پرجمعیت بیشتر بدانید.

شهر سه هزار ساله‌ی پکن یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است. جمعیت این شهر در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲۱٬۵۱۶٬۰۰۰ میلیون نفر سکنه بوده است. این شهر مرکز سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور چین است. فرودگاه بین‌المللی واقع در این شهر دومین فرودگاه شلوغ جهان از نظر ترافیک مسافران است.

این شهر در سال 2008 میزبان المپیک بود. همچنین برای برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۲۲ هم انتخاب شده است. به این ترتیب پکن اولین شهری است که هم المپیک تابستانی و هم المپیک زمستانی را برگزار خواهد کرد.

شانگهای، شهر آسمان خراش‌ها! این شهر غول آسا که در جنوب یانگ‌تسه و در کرانه چپ رودخانه هوانگ‌پو قرار دارد، یکی از مهمترین بنادر و پرجمعیت‌ترین شهرهای چین است. همچنین این شهر که دومین شهر بزرگ جهان پس از توکیو است، بزرگترین شهر کشور چین می‌باشد. شانگهای رابط میان چین و دنیای خارج از چین است، و حزب کنونی چین در آن پایه‌گذاری شد. برای گشت و گذار در این شهر شلوغ با ایلیا گشت همراه شوید.

خدمات تور چین نوروز 99

بلیط رفت به پکن و برگشت از شانگهای با ایرلاین ماهان

8 شب اقامت در هتل های 5 ستاره مرکز شهر 

ترانسفر فرودگاهی 

ویزای گروهی چین 

پرواز داخلی پکن شانگهای 

بیمه مسافرتی بین المللی 

5 گشت ویژه با نهار